Sany, největší čínský výrobce stavebních strojů, nedávno přišel na trh s moderním kompaktním minirypadlem – model Sany SY50U, který pokrývá širší rozsah pracovních podmínek, než jeho předchozí modely – SY18C, SY26U a SY35U.

Nulový přesah stroje zvyšuje jeho rozsah uplatnění

Nová kompaktní pásová rypadla SY50U jsou navržena tak, aby vyhovovala vyšším požadavkům na výstavbu ve městech, při použití v zemědělství, terénních úpravách a podobně. „Díky nulovému přesahu otáčení zadní části stroje a mimoosému kopání může stroj SY50U pracovat ve výrazně stísněných prostorách. Maximální vzdálenost ramene při vybočení doprava je 710 mm a 745 mm doleva, takže může pracovat blízko rohu stěny bez nutnosti častého pohybu stroje,“ uvádí konstruktér stroje SY50U.

Klíčové komponenty šetří energii a zvyšují výkonnost

Stroj SY50U používá ekologický motor Yanmar Tier 4, vyspělý hydraulický systém SLSS, optimální řízení výkonu a výběr pracovního režimu, což výrazně zvyšuje jeho rychlost a výkon při snížené spotřebě paliva. Údaje získané během zkoušek v terénu prokazují, že stroj SY50Usnižuje spotřebu paliva o 15 % a zvyšuje účinnost o 14,2 %.

Australský zákazník Bob, který využil stroj SANY SY50U během vlastního stavebního projektu, nešetří slovy chvály. „Zakoupil jsem stroj SANY SY50U před několika měsíci. Stroj je výkonný a snadno se ovládá. Ve srovnání s jinými stroji šetří SY50U více paliva a současně je rychlý a výkonný,“ řekl. Podle něj je SY50U cenově výhodný stroj, který výrazně posunul segment minirypadel SANY kupředu.

Vhodný pro náročné pracovní podmínky

Stroj je vhodný pro práci při nízkých teplotách. Rypadlo SY50U disponuje funkcí automatického předehřívání motorem, díky které může pracovat při nízkých teplotách. Díky této funkci může SY50U pracovat i při teplotách pod mínus 15 stupňů Celsia.

Komfortní stroj s pohodlným ovládáním

Stroj pro náročné zemní práce neznamená vždy obtížné ovládání a nepříjemné zážitky obsluhy. Jeho ovládání může být pohodlné a snadné, stejně jako v případě SY50U. Rypadlo SY50U nabízí široký výhled z kabiny, nastavitelné sedadlo a klimatizaci. Zajišťuje tedy dostatečné pohodlí při práci na různých stavbách.

Bagr je vybaven velkým krytem motoru s automatickými vzpěrami, který se snadno otevírá a umožňuje obsluze provádět každodenní údržbu na zemi.

Centrální vnitřní konstrukce stroje, která integruje všechny klíčové komponenty v zadní části bagru, včetně vzduchového filtru, olejového filtru, odlučovače vody, měrky oleje, expanzní nádržky a plnicího otvoru oleje, výrazně snižuje nároky na údržbu.

Americký zákazník John, který si zakoupil stroj SY50U před obnovou farmy, řekl, že SY50Umá větší sedadlo a klimatizaci, díky kterým je práce se strojem pohodlná i během horkých dnů. „Konstrukce stroje SY50U, která výrazně snižuje nároky na údržbu, mi šetří čas a peníze. Každodenní údržbu a jednoduché opravy zvládám sám,“ řekl.

Vyspělý bagr SY50U je nyní k dispozici v USA, Evropě a Austrálii a očekává se od něj výrazná posila portfolia minirypadel SANY.

Pásová rypadla SANY od 1,6 do 62 tun na český trh dodává společnost CARACAL MACHINES s. r. o. Společnosti se již podařilo umístit stroj SANY SY50U na český trh a pochlubit se může také moderně vybaveným kouskem s tiltrotátorem engcon v Královodvorské půjčovně.

Zapůjčit si ho lze se širokou paletou příslušenství, jako jsou podkopové, kanálové a svahovací lžíce, paletizační vidle, rozhrnovací – planýrovací lišta a integrované kleště.

„Letos jsme uvedli na trh již třetí novinku. Po pásovém kompaktním minibagru SANY SY26U a novém demoličním rypadle SANY 6028 HRD je to nyní kompaktní SY50U. Od zákazníků se těší stroj chvály na rychlost a výkonnost stroje, ale také na širokou základní výbavu, která zahrnuje automaticky dvojité hydraulické okruhy s dvojčinným proporcionálním ovládáním v joysticích, klimatizaci, rádio, 4 pracovní režimy ovládané na přehledném displeji a mimoosé kopání. V neposlední řadě jsme si u zákazníků získali důvěru pětiletou zárukou na naše stroje a příjemnou cenou. Konceptem naší společnosti je symbióza mezi stroji SANY a tiltrotátory engcon. Pro rozličné účely využití strojů tak za základní cenu konkurenčních strojů získáte stroj s širokou paletou příslušenství a pracujete tak efektivně, flexibilně a práce Vás baví,” uvádí jednatelka společnosti CARACAL MACHINES s. r. o., Eva Kalcovská a dodává: „Po veletrhu Bauma CHINA 27. – 30. 11. 2018 v Šanghaji očekáváme další horké novinky, jelikož se pro SANY jedná o hru na domácím hřišti. To si SANY zcela nepochybně nenechá ujít a představí plány na doplnění portfolia evropských strojů.“

Stále se u nás něco děje

Další aktuality

POZOR! - PODVODNÉ JEDNÁNÍ!

Novinky
Číst více
03/04 2024

Financování strojů SANY již od 0,01% je zpět!

Novinky
Číst více
07/03 2024

Vyzkoušejte kvalitu hydraulických kladiv Montabert

Novinky
Číst více
24/02 2024

Newsletter – Buďte stále v obraze

Přihlaste se k odběru našich newsleterů a už vám neunikne žádná novinka v nabídce strojů a příslušenství.
Navíc se jako první dozvíte o chystaných akcích včetně pozvánek na ně.

Přihlásit
Odběr newsletteru lze kdykoliv odhlásit.