Eva Kalcovská - CARACAL MACHINES s. r. o.

Společnost CARACAL MACHINES s. r. o., je výhradním dealerem stavebních a zemních strojů SANY v České republice. Patříme mezi nejvýkonnější evropské prodejce této značky (ocenění Top Performer 2021, One-Star-Diamond Dealer). Na tuzemském trhu dále zastupujeme rakouského výrobce mobilních drtičů SBM. Do produktového portfolia patří rovněž kvalitní příslušenství značek engcon (tiltrotátory), MBI a Cangini.

Pro Slovenskou republiku jsme dealerem přístavní techniky SANY. Objednat si u nás můžete kontejnerový manipulátor, vysokozdvižný vozík, překládkové rypadlo nebo překladač prázdných kontejnerů.

Zákazníkům zajišťujeme prodej nových a použitých strojů, komplexní servisní služby (dílenský, polní servis), prodej originálních náhradních dílů a řadu prémiových služeb, jako je například financování na míru, poradenství nebo výroba příslušenství na míru.

Na dlouhodobé i krátkodobé zakázky je možné si zapůjčit stavební techniku z půjčovny strojů. Pronajmout si lze stavební stroje od 1,6 do 40 tun s širokou škálou příslušenství a mobilní drtiče. Techniku půjčujeme s obsluhou i bez ní.

Náš úspěšný obchodní model je postaven na individuálním přístupu k zákazníkovi a dlouhodobé spolupráci. Vždy hledáme nejvýhodnější řešení odpovídající jeho potřebám.

Newsletter – Buďte stále v obraze

Přihlaste se k odběru našich newsleterů a už vám neunikne žádná novinka v nabídce strojů a příslušenství.
Navíc se jako první dozvíte o chystaných akcích včetně pozvánek na ně.

Přihlásit
Odběr newsletteru lze kdykoliv odhlásit.