Rozšiřujeme portfolio o manipulační a překládkovou techniku SANY

S velkou hrdostí Vám oznamujeme, že jsme nově získali zastoupení pro prodej a servis manipulační a překládkové techniky společnosti SANY pro Českou i Slovenskou republiku. Naše produktové portfolio se tak rozšířilo o vysokozdvižné vozíky, teleskopické a kontejnerové manipulátory, překládková rýpadla. Dovolte nám seznámit Vás s hlavními kategoriemi.

KONTEJNEROVÉ KOLOVÉ MANIPULÁTORY 

Kontejnerové manipulátory SANY jsou nejpočetněji zastoupený segment přístavní a manipulační techniky, kde může zákazník vybírat z mnoha variant s kapacitou zdvihu od 10 do 45 tun. Stroje umožňují rychlé, flexibilní nakládání a stohování kontejnerů i jiného těžkého zboží. Jsou stabilní, bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. Nabízejí ideální kombinaci hospodárnosti, uživatelského komfortu a ekologického provozu. V této kategorii najdeme to nejlepší, co oblast manipulátorů v současnosti nabízí. Užitečná je například funkce automatického polohování výložníku tak, aby bylo v každém okamžiku zajištěno svislé zvedání zakladače. Celý proces řídí inteligentní senzory ve spolupráci s řídicí jednotkou. Objednat si u nás můžete 4 typy dieslových strojů nebo jedinečný model s hybridním motorem SRSC45E5.

 

PŘEKLÁDKOVÁ RÝPADLA

Výsostné postavení zaujímají v sortimentu manipulační techniky kolová překládková rýpadla. V nabídce jsou zatím dva modely. 

Lehčí SMHW30G5 s provozní hmotností cca 30 tun disponuje výložníkem s dosahem 12 m a robustnější SMHW48G5 s provozní hmotnostní 48 tun přichází s 6 typy výložníků. Vedle zvláštních konstrukčních prvků (například posílené ventilátory s reverzním chodem nebo nově odtlumené kabiny) se tato rýpadla chlubí také vysokou produktivitou. Oba splňují emisní normu EU Stage V a patří tak mezi nejmodernější stroje na trhu.

 

TELESKOPICKÉ MANIPULÁTORY

Aktuálně si u nás můžete vybrat ze dvou typů kolových teleskopických manipulátorů: STH1440 s max. výškou zdvihu 14m a STH1840 s max. výškou zdvihu 18m, oba s nosností 4 000 kg. Manipulátory se pyšní bohatě vybavenou kabinou s intuitivním 7“ dotykovým displejem s enkodérovým ovládáním a dále spoustou důmyslně rozmístěných odkládacích ploch a schránek. Klimatizace či připojení USB je samozřejmostí.

Manipulátory mohou nést různé příslušenství, a lze je tak nakonfigurovat pro celou řadu odvětví včetně například zemědělství a lesnictví. 

Zaujala Vás naše nová nabídka?

Zavolejte našim obchodním zástupcům, kteří  Vám ochotně poskytnou více informací.

Stále se u nás něco děje

Další aktuality

SANY pro zemědělce jasná volba

Novinky
Číst více
06/06 2024

DRTÍME CENY! Nepropásněte naši speciální akci na drtiče SBM!

Novinky
Číst více
23/05 2024

Výprodej skladových zásob SANY SY155W za bezkonkurenční cenu!

Novinky
Číst více
14/05 2024

Newsletter – Buďte stále v obraze

Přihlaste se k odběru našich newsleterů a už vám neunikne žádná novinka v nabídce strojů a příslušenství.
Navíc se jako první dozvíte o chystaných akcích včetně pozvánek na ně.

Přihlásit
Odběr newsletteru lze kdykoliv odhlásit.