Po pozitivních ohlasech z loňské předváděcí akce jsme rozhodli uspořádat setkání s našimi zákazníky a partnery i letos. Volba padla na 10. a 11. června. Akce proběhla ve stejných kulisách jako loni, tedy v areálu bývalé motokrosové tratě v Berouně – Kosově, odkud je mimochodem nádherný výhled na celý Beroun a okolí.

Počasí po oba dny přálo a tak se do Kosova sjela absolutně rekordní účast. Více než dvě stovky  hostů z celé republiky si přijelo prohlédnout stroje SANY a také exponáty našich dalších partnerů. Svůj stánek tu měl například tradiční český výrobce příslušenství, společnost RENOMAG, nebo dealer nákladních vozidel DAF a Tatra, společnost Neva Group. Pro zájemce o finanční produkty byla připravena prezentace našeho dalšího partnera – společnosti  UniCreditLesing. Z nových vystavovatelů za námi do Berouna dorazili zástupci společnosti Pneu Truněček, člena skupiny Yokohama off-highway Tires, která vyrábí průmyslové a stavební pneumatiky. Úplnou novinkou  a rozhodně magnetem celého programu byla prezentace nadšených RC modelářů (RC JAP), kteří návštěvníkům ukázali překrásný svět dálkově ovládaných miniatur stavebních strojů.

Pro fanoušky opravdových strojů pak CARACAL MACHINES připravil jako vždy průřez celým u nás nabízeným produktovým portfoliem. Mini rypadla byla zastoupena modely SANY SY18C, SY26U, SY35U, lehká pásová rypadla typy SY80C, SY155U, v oblasti kolových rypadel se ukázala již „stálice“ – typ SY155W. Zájem vzbudil kompaktní kolový nakladač SW105 a střední pásové rypadlo SY215C. Z větších strojů pak byla k vidění dvě těžká pásová rypadla: SY305C a úplná novinka, čtyřicetitunový bagr SY390H, který měl na akci svou premiéru.

Kromě stavebních strojů SANY nemohla chybět ani ukázka mobilních drtičů, protože v letošním roce se společnost CARACAL MACHINES stala oficiálním prodejcem drtičů rakouské značky SBM Mineral Proccesing. V této kategorii se divákům při drcení kamene představil mobilní odrazový drtič REMAX 300. Při ukázkách strojů v práci nezůstal jediný mobilní telefon v kapse, takže už nyní koluje po sociálních sítích spoustu videí z drcení a nakládání.

Další hvězdou programu byla prezentace společnosti  Strojnické průkazy na klíč. Na mini rypadle  SANY SY18C si mohli návštěvníci pod dohledem zkušených lektorů zkusit, jak vypadá ovládání stavebního stroje v praxi. Společnost se zabývá popularizací strojnického povolání a poutavou formou, ale komplexně, připravuje „do života“ další generace strojníků.

V rámci dalšího doprovodného programu byl pro děti připraven nafukovací hrad a velké pískoviště, jak jinak s řadou malých stavebních strojů. Každý den probíhalo losování tomboly, pro účastníky bylo připraveno 20 různých cen. Hlavní cenou byl aku mazací lis světoznámého výrobce Milwaukee.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem partnerům akce, a jmenovitě společnosti Autodoprava Chalupecký za pronájem tohoto krásného místa, a také všem návštěvníkům, kteří pomohli vytvořit skvělou atmosféru celé akce. Nezbývá než se těšit na další ročník. Už nyní přemýšlíme, jak ho zase o něco vylepšit a vyšperkovat…

Zobrazit galerii

Stále se u nás něco děje

Další aktuality

DRTÍME CENY! Nepropásněte naši speciální akci na drtiče SBM!

Novinky
Číst více
23/05 2024

Výprodej skladových zásob SANY SY155W za bezkonkurenční cenu!

Novinky
Číst více
14/05 2024

Teleskopické manipulátory s bohatou výbavou v základu

Novinky
Číst více
14/05 2024

Newsletter – Buďte stále v obraze

Přihlaste se k odběru našich newsleterů a už vám neunikne žádná novinka v nabídce strojů a příslušenství.
Navíc se jako první dozvíte o chystaných akcích včetně pozvánek na ně.

Přihlásit
Odběr newsletteru lze kdykoliv odhlásit.