Po dlouhých přípravách můžeme s radostí oznámit, že jsme otevřeli novou pobočku v Hranicích na Moravě. Naši zákazníci a partneři tu najdou plnohodnotné zázemí jak pro nákup stroje a náhradních dílů, tak pro výjezd servisního vozidla přímo na stavbu a další servisní služby. Komplexně vybavená pobočka zahrnuje kanceláře, servisní halu o 540 m2 a volnou plochu, která bude sloužit zejména jako venkovní showroom pro techniku, půjčovnu a příslušenství. V první fázi bude na pobočku umístěna více než desítka strojů SANY a rovněž vybrané typy příslušenství z našeho portfolia (naklápěcí hlavy, lžíce, kladiva). Od nynějška si můžete v Hranicích zapůjčit různé typy strojů z půjčovny CARACAL RENT. Do budoucna se počítá také s umístěním použitých bazarových strojů. Zákazníci tu mají možnost si všechny stroje prohlédnout, vyzkoušet a případně porovnat.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat našeho obchodního zástupce pro region Morava, Karla Jelínka, a to telefonicky na 704 600 106 nebo e-mailem na karel@caracal-machines.cz.

V naší branži je velmi důležité mít možnost se se zákazníky potkávat a mít nějaké místo, kde jim můžeme naši techniku ukázat a kam za námi mohou kdykoliv přijet. Největší důraz klademe na dojezdový čas a vzdálenost servisního technika. Proto jsem ráda, že se nám v poměrně krátké době podařilo uvést do provozu pobočku v Hranicích na Moravě, což nám, jak pevně věřím, pomůže v další expanzi v tomto regionu,“ komentuje nové moravské sídlo firmy její jednatelka, Eva Kalcovská.

Pobočku pro oblast Morava najdete na adrese:

Družstevní 2169,
Hranice

GPS: 49.55911, 17.74484

Kontaktní údaje

Tomáš Nejedlý

vedoucí servisu

Telefon: +420 734 546 566
Email: tomas@caracal-machines.cz

Jan Slabý

produktový manažer

Telefon: + 420 731 613 338

Email:jan@caracal-machines.cz

Stále se u nás něco děje

Další aktuality

DRTÍME CENY! Nepropásněte naši speciální akci na drtiče SBM!

Novinky
Číst více
23/05 2024

Výprodej skladových zásob SANY SY155W za bezkonkurenční cenu!

Novinky
Číst více
14/05 2024

Teleskopické manipulátory s bohatou výbavou v základu

Novinky
Číst více
14/05 2024

Newsletter – Buďte stále v obraze

Přihlaste se k odběru našich newsleterů a už vám neunikne žádná novinka v nabídce strojů a příslušenství.
Navíc se jako první dozvíte o chystaných akcích včetně pozvánek na ně.

Přihlásit
Odběr newsletteru lze kdykoliv odhlásit.