DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  – 8. 6. 2023  

Letošní akce se velmi vydařila, celým dnem nás provázelo, navzdory předpovědím, slunečné počasí a díky Vám skvělá přátelská atmosféra.

Letos jsme také měli tu čest přivítat návštěvu z Číny a to hned Senior Vice Presidenta of SANY Group a Presidenta od SANY International Operation Headquarters, pana Xu Minga a Deputy General Managera společnosti SANY Europe, pana Nan Jianga, jejich návštěva u nás byla velmi obohacující a dosáhli jsme díky ní mnohých strategických rozhodnutí.

Vystaven byl kromě celého portfolia rypadel také prototyp silničního válce SANY STR30C-10, který mohli návštěvníci vidět naživo úplně poprvé. Za velkého aplausu jsme pokřtili dlouho očekávanou novinku kolový nakladač SANY SW305, který byl přímo vyvinutý na míru evropskému zákazníkovi.

V odpoledních hodinách proběhlo losování o krásné ceny, které věnovali kromě nás a společnosti SANY i partneři akce, společnosti Yokohama a NEVA Group. Oběma těmto společnostem tímto velmi děkujeme. Děkujeme také všem účastníkům za rekordní účast a budeme se těšit na další milé setkání s vámi.

Více v naší fotogalerii: ZDE

Stále se u nás něco děje

Další aktuality

DRTÍME CENY! Nepropásněte naši speciální akci na drtiče SBM!

Novinky
Číst více
23/05 2024

Výprodej skladových zásob SANY SY155W za bezkonkurenční cenu!

Novinky
Číst více
14/05 2024

Teleskopické manipulátory s bohatou výbavou v základu

Novinky
Číst více
14/05 2024

Newsletter – Buďte stále v obraze

Přihlaste se k odběru našich newsleterů a už vám neunikne žádná novinka v nabídce strojů a příslušenství.
Navíc se jako první dozvíte o chystaných akcích včetně pozvánek na ně.

Přihlásit
Odběr newsletteru lze kdykoliv odhlásit.