Nové stavební stroje SANY

Dodáváme do Česka ucelenou řadu pásových rypadel SANY od 1,8 t do 50 t. V roce 2020 ji doplní kolová rypadla a kompaktní a těžké kolové nakladače SANY. Potřebujete ihned nové pásové rypadlo? Žádný problém, naprostou většinu strojů máme vždy skladem!

O Sany

Značka SANY byla založena již v roce 1989 v městě Changsha v Číně. Od roku 2019 se řadí mezi TOP 5 výrobců stavebních strojů na světě. V roce 2008 vznikla centrála SANY v německém Bedburgu, která je nyní plně funkčním moderním závodem o 10.000 m2, pro výrobu a servis a zároveň slouží jako sklad náhradních dílů pro Evropu a Afriku.

Přelomovým momentem pro značku se stal rok 2012, kdy SANY dokončilo akvizici Putzmeister do svého portfolia. V roce 2019 pak SANY uzavřelo spolupráci se známým výrobcem motorů Deutz.

Výrobce disponuje 13-ti výrobními závody po celém světě, ze čehož 9 závodů je umístěno přímo v Číně. SANY svým zákazníkům ve 43 prodejních centrech distribuuje 10 produktových řad, které čítají více než 300 různých modelů strojů.

V České Republice je SANY zastoupeno od roku 2016 a již může poskytnout reference spokojených zákazníků. Záruční a pozáruční servis strojů je zajištěn po celé České Republice.

Přednosti pásových rypadel SANY

  • vynikající kvalita a dílenské zpracování
  • komponenty renomovaných značek – Yanmar, Isuzu, Cummins, KPM Kawasaki, Rexroth-Bosch, Casapa
  • záruka až 5 let nebo 10.000 motohodin
  • až o 40% nižší pořizovací náklady
  • servisní zázemí a sklad náhradních dílů
  • okamžitá dostupnost skladových strojů
  • nízká spotřeba paliva

​Modelové řady dostupné pro EU

Aktuální portfolio čítá 19 modelů pásových rypadel, jeden typ demoličního rypadla, jeden model kolového rypadla, 4 modely kompaktních nakladačů a dva modely těžkých kolových nakladačů. Všechny jmenované modely strojů SANY mají evropskou CE certifikaci. Samozřejmostí jsou návody k obsluze, údržbě v českém jazyce. Na přání zajistíme požadované pracovní nářadí a přepravu přímo k vám nebo na stavbu.

Kontaktní osoby

Petr Koller
obchodní ředitel

Jan Vyskočil
obchodní manažer

Předchozí Další