Náhradní díly

  • náhradní díly pro stavební stroje, např. motory, předvodovky, filtry a drobný spotřební materiál, podvozkové díly, zuby, hydraulická čerpadla a jiné, použité díly, značky Caterpillar, Volvo, Komatsu, Bobcat, JCB, Liebherr, SANY atd.
  • příslušenství pro stavební stroje – hydraulická kladiva, drapáky, nůžky, podkopové, víceúčelové a svahovací lžíce, mechanické a hydraulické upínače typu Lehnhoff, Verachtert, severský standard typu Volvo, třídící a drtící lžíce, mulčovače, zemní vrtáky, domíchávací lžíce na beton, sekačky, paletizační vidle, zametače, prodloužení ramen pro pásová a kolová rypadla, rozrývače, naklápěcí motory, tiltrotátory s otevřeným i zavřeným motorem atd.
  • oleje, maziva a spotřební materiály s dlouhou životností
  • tiltrotátory renomované švédské značky engcon pro kolová a pásová rypadla od 1,5 do 33 tun. Lžíce pro speciální účely, hutnící desky, drapáky, paletizační vidle, řezačky asfaltu, rozrývací trny, zametáky, integrované kleště, rozhrnovací (planýrovací) branky atd. Výrobky engcon jsou stabilně celosvětově nejprodávanějšími produkty ve svém oboru. Šetřete čas i peníze, pracujte efektivně! Připojte se rodině spokojených zákazníků engcon.

Kontaktní osoba

BcA. Jaroslav Žváček

Předchozí Další